| Celldweller a întrebat:

Am o pagina pe Facebook si as vrea sa-i creez un link. Unde pot sa-i pun numele? Adica sa fie gen www.facebook.com/FunnyRomania. Unde scriu acest FunnyRomania?

1 răspuns:
| Tinna22 a răspuns:

Buna. Intri la setarile contului ( "Account settings" ) si ai acolo un link ("www.facebook.com/...") in puncte puncte iti pui tu numele la pagina, astfel incat sa directioneze utilizatorul la pagina ta de facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor! :)