| EpicLove a întrebat:

as vrea sa imi creez o pagina pe facebook dar nu stiu ce ar trebui sa contina si ce ar trebui sa scriu la descriere, as vrea sa fie cat de cat interesanta.si cum imi pot face o coperta cu numele ei. pagina as vrea sa fie ca un oracol cu intrebari iar ceilalti utilizatoti sa raspunda.va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Pai baga poze cu Troll Face si daca tu vrei neaparat un oracol, creeaza un album"Sa ne cunoastem mai bine!"sau ce titlu vrei tu happy Adaugi poze, intrebandu-i daca le plac si daca le-au placut zi ca pui altele cand vei stange in jur de 20 de like`ss de exemplu happyFa concursuri"Cel mai frumos peisaj de toamna"sau ce vrei tu :* Posteaza bancuri happy

Succes Al3xandra!

Apropo:da linkul paginii ca sa dau si eu like happy

| EpicLove explică (pentru LanaDelRayFan):

Da nu l-am facut incalaughing mersi oricum

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru EpicLove):

laughing