| MillionDollarBaby a întrebat:

Salut, am o problema cu adaptorul pentru card, inainte cand il bagam in pc imi mergea, de la un timp cand il bag in Card Reader nici senzorul ala rosu de la pc nu se mai aprinde, am citit undeva pe net ca trebuie sa instalez driverul pentru card reader, l-am instalat dar nimic, tot nu imi citeste pc-ul adaportul. cateva?

1 răspuns:
| AnonimaOk a răspuns:

Probabil ai probleme cu pinii de la adaptor... Eu zic sa iti cumperi altul pentru ca daca e ceea ce am zis adineauri nu mai ai ce sa ii faci. Totusi incearca sa intrebi pe cineva de la un Orange shop sau Vodafone de unde ai cumparat telefonul si respectiv accesoriile specifice. Sper ca am ajutat!