| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu ID de mes imi aparea un cod de siguranta care zicea sa scriubig grinece vrei sa ai ID de mess.
Care nu stiam raspunsul.Si cand ma loghezi apare asa?

Acest cont este închis temporar timp de 12 ore, din cauza preocupărilor legate de securitate. Vă rugăm să încercați să vă conectați mai târziu sau contactați on-line Yahoo! Customer Care pentru asistență suplimentară.

PS:Nu mi-am uitat parola dar imi apare acest cod de siguranta si nu stiu de ce am si 12 ore blocat temporar cine ma poate ajuta ii dau din suflet FUNDA?

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Dezinstalează, și instalează din nou.

| Mihail2020 a răspuns:

Asta ca nu merge nici pe mes am incercat sa ma loghezi pe mes se incarca si tot nimica imi da eroare iar pe mail imi arata ca este blocat?
Si trebuie sa bag codul ala care este codul nu stiu?

| xDaaNyy a răspuns (pentru Mihail2020):

Man te loghezi pe mail iti dau ei un cod care il bagi da sa-l scrie exact ca si acolo cu litere mici si mari si cu cifre corect tot! apoi trebuie sa te bage si gata! iti zic eu ca te lasa daca nu merge da-mi PM

| Mihail2020 a răspuns:

Aia cu mesul n-are nimica este o problema la ID meu adica.
Codul nu ca iti arata o imagine si scrii codul nu scrii raspunsul la o intrebare.
Intrebarea este cam asa?
Dece vrei sa ai ID de mess?
Raspunsul nu il stiu?
Cum fac sa aflu raspunsul?

| xDaaNyy a răspuns:

Intra pe yahoo mail de pe google te loghezi bagi codu ala intri pe mail poate ai un e-mail de activare a id-ului sau nu, dar dupa ce intri trebuie sa mearga si pe mess