| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu laptopul mai precis cu bateria nu mi se mai incarca bateria deloc laptop Asus

3 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Trebuia sa ne specifici si de cat ani il aiwinking. In fine... daca mai ai garantie la el si esti sigur/sigura ca nu i-ai facut ceva (varsat apa, suc etc) iti propun sa il duci direct la reprezentanta dar sa il duci luni sau pana miercuri (inclusiv miercuri) pentru ca pana vineri sa il primesti altfel trebuie sa astepti tot wekeendul dupa el.

| AxelTerner a răspuns (pentru xXxMeLexyxXx):

Nu il mai am in garantie il am din 2007-2008

| xXxMeLexyxXx a răspuns (pentru AxelTerner):

Atunci iti propun sa il duci intr-un serivice si sa le zici ce ai.