| Palade_Danyel_1977 a întrebat:

Am o problema cu tenul am f multe puncte negre si albe... Ce imi recomandați? Eu as vrea sa ma duc la cosmetică

2 răspunsuri:
| ClarissaIssuta a răspuns:

E simplu. Se numește acnee și este ceva normal. Eu am scăpat de ea în proporție de 85%. Exact aceleași lucruri aveam și eu pe față. Am găsit o cremă de la Gerovital anti acnee (formula 2, 1 e cu mască). În fiecare seară și dimineață mă spăl pe față bine, apoi mă dau cu cremă.

Aici pentru fete vreau să adaug ceva, cei de la Gerovital au realizat un fond de ten care să poată acoperi coșurile, dar care e pe bază de anti-acnee (formula 3 din aceeași colecție spusă mai sus).

| MuscaluEdy a răspuns:

Incearca sa folosesti skynoren, aknesol sau zynerit.