| danutz547 a întrebat:

Am o problema cu un stick,cand vreau sa intru in el imi apare asatonguelease insert a disk into drive F: si nu merge de ceva vreme si nici sa il formatez, aveti idee sau stiti ce trebuie facut cu el? Sa stiu daca sa il arunc sau imi bat capul cu el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca pe stick este un mic butonel cu care poti sa "inchizi" stick-ul, adica atunci cand il conectezi la calculator sa nu apara nimic in legatura cu el. Poate e "inchis".

| danutz547 explică (pentru anonim_4396):

Pe stick nu exista absolut niciun butonel crying