| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de care nici un baiat nu vreau sa fie in locul meu,e putin aiurea. e vorba de mine si o fata. Am fost impreuna cu o fata mult timp,am petrecut prin multe parti,i'am fost alaturi mereu si ea mie dar a inceput sa-mi spuna ca nu se simte bine langa mine,nu simte o atractie asa mare pentru mine si mi-a spus ca se simte atrasa de fete,ii plac fetele,nu ii plac baietii deci am inceput sa intru in depresii stari naspa,mereu sunt pe ganduri ea nu vrea sa mai stea cu mine,incep sa innebunesc si ne era destul de bine impreuna. Totusi nu prea cred faza cu fetele dar cam mereu imi spunea de fete,simte o atractie pentru ele. Deci nu inteleg, nu stiu cum sa fac sa scap, e o fata speciala am trecut prin multe alaturi de ea. Voi ce ati face?

6 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

E o nebunie sa placi pe cineva de acelasi sex. Mai bine ai vorbi serios cu ea si intreab-o ce vrea de la viitorul ei.

| cosmin012 a răspuns (pentru iubesc):

Asta spun si eu ca gandeste aiurea, deci pur si simplu a fost bine si dintr'o data se trezeste sa-mi spuna exact, si am mai auzit la cineva despre ea da nu am bagat in seama...asta e

| Frumusiha_Violeta_1997 a răspuns:

Buna. povestea ta e un pic complicata... ceea ce ai putea tu sa faci e sa nu te mai intalnesti cu ea nici macar ca prieteni, sa nu mai vorbesti cu ea deoarece in urma acestei relatii ti-au ramas. cum sa zic,, niste rani'' care cu timpul vor trece. dati sansa de a intalni alta fata si de a incepe alta reletie... ea nu a stiut sa te aprecieze.

| cosmin012 a răspuns (pentru Frumusiha_Violeta_1997):

Mai mult m-a pus pe ganduri nu imi venea sa cred, viata e plina de surprize.

| Frumusiha_Violeta_1997 a răspuns (pentru cosmin012):

Asa este, dar sigur ii plac fetele adica ai vazut tu niste gesturi care sa-ti confirme spusele ei? Poate aici e vorba de un baiat, nu de fete happy

| cosmin012 a răspuns (pentru Frumusiha_Violeta_1997):

Am vazut asa, da nu prea am bagat de seama, mai mereu aduce vorba de o anume fata si i'am spus asa sa inceteze, inceta un timp si dupa iar. Sunt satul, numai gesturi. Nu inteleg cum sa fi asa. Cica se simte bine asa langa o fata da nu intelege ca greseste si va regreta. Oricum multumesc.