| OvisOvidiu a întrebat:

Salut, am o problema grava..imi cade parul, cam de vreo 2 luni a inceput.
Eu am un par destul de des, cum il are mama, in schimb tata este chel..si am citit ca incepand cu varsta de 20 ani poti cheli, eu am aproape 21..sunt chiar foarte speriat sa nu il mostenesc pe tata. Deci de fiecare data cand dau cu mana prin cap imi raman in mana vreo 2 3 fire.
Este ceva temporar? Exista vreun remediu pentru problema asta? Firele care cad mai cresc la loc?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Firele care cad mai cresc la loc? - Da da!

sunt chiar foarte speriat sa nu il mostenesc pe tata - Deja l-ai moștenit! Dar mai rămâi cu păr pe cap încă vreo 30-40 de ani!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Am impresia că imi aud ecoul. Tu nu?

| MihaiNicu23 a răspuns:

L-ai cam mostenit dar o sa iti ramana par mult pe cap pana la vreo 50 si ceva de ani.