| Mimi2211 a întrebat:

Am o problema. Imi place de iubitul celei mai bune prietene si ea este FOARTE posesiva. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

E simplu. Ori ii faci avansuri iubitului ei si iti strici complet relatia cu prietena ta (daca baiatul respectiv nu te place, atunci vei ramane si fara iubit si fara prietena), ori lasi totul asa si continuati sa ramaneti prietene. Eu unul as opta pentru a doua varianta.

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Daca vrei sa ai o constiinta curata si sa nu te simti vinovata fata de cea mai buna prietena, trebuie sa duci o lupta grea cu tine, ca sa-ti smulgi gandul de la el. Nu merita sa sacrifici o prietenie pentru un iubit care vine si pleaca. Succes! Sunt sigura ca vei lua cea mai buna decizie!