| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la fotbal...nu mai pot suta cu siretul deoarece atunci cand o fac calcaiul ma doare foarte tare(tendonul lui ahile in aceea arcuire).

Am luat o pauza de1 saptamana dar degea..la pase sau la suturi cu latul nu am probleme nu ma doare...sau la alergat...

Soluti?sadsadsad

1 răspuns:
| Tiffany19 a răspuns:

Scz,nu prea mă pricep la fotbal dar îţi recomand să nu mai foloseşti piciorul încă o săptămână, exceptând mersul dar nici acesta să nu fie prea solicitat. Sper să-ţi fie de folos.