| Theenergofish22 a întrebat:

Salut tuturor! Cum pot suta tare stil bomba cu mingea de fotbal cu ce sa dau cu latul cu siretul[cu latul nu prea stiu sa dau]dati-mi un raspans concret si acela va avea funda

Răspuns Câştigător
| metinxpm a răspuns:

Pai cu siretu trebuie sa dai latu pentru pase dar dac vrei sa dai mai tare si nai forta in picior dai cu chioaca tongue

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cu spitzul[varful ghetei]rolling on the floor. rupi plasa portii.

| qarim a răspuns:

Incearca cu portiunea dintre siret si exterior...sutezi si puternic, dar ii si imprimi o rotatie mingii.

| xF1n3Ti a răspuns:

Nu inteleg pe astea care zic ca siretul e mai bun decat latul.E mai bun este latul pentru ca ai mai multa precizie cand suti si suti tare daca iti iei un elan perfect+ca dai pe parti

| Crystyan123 a răspuns:

Cu latul dai plasat cu siretul dai tare iar daca nu poti dai cu varful!

| metinxpm a răspuns:

Dai cu siretul dai o bomba dar daca nu poti da tare cu siretu incearc cu cioaca

| Theenergofish22 explică (pentru metinxpm):

Mss

bun sfat
cu cioaca nu imi place sa dau