| Lina_6169 a întrebat:

am o problema...la scoala facem TVC si am nevoie urgent de sfaturile voastre! imi trebuie o prezentare si un nume hazliu.plizz imi trebuie urgent :*

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Iată cîteva nume hazlii, dar ele nu-mi aparţin şi de aceea doar vi le aduc la cunoştinţă; Zgabercea, Bozoncea, Ciripoi, Mucală, Simon Tocană, Gică Marafet, Romică Şaibă, Paşcalău, Moşa, Mangâru, Şoşon, Fane Mahomed, Parlagiu, Miahălă. Năpîrstoc.Husănu.Gioablă. Atenţie! Toate sînt preluate din aria personajelor lui Eugen Barbu.