| Dina_6676 a întrebat:

am o problema...la scoala facem TVC si am nevoie urgent de sfaturile voastre! imi trebuie o prezentare si un nume hazliu.plizz imi trebuie urgent :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smilley

6 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Chiţ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce clasa esti.eu iti dau niste sfaturi cum sa dai denumere la echipa:speranta, isnim, fulger, disco-pipal.

| iuliana_8815 a răspuns:

Prezentare la ce la tine la orasul tau la ce thinking iar nume hazliu hmm... Mr. Coco Mec`Anniversary hahaha nume haios ei daca-ti place e ok da sa-mi spui la ce vrei prezentare pupici si pa? happy

| iuliana_8815 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaa scurt hmm...pai greu ca sunt in pana de idei dar pentru cand iti trebuie?

| Dina_6676 explică:

NUU...la scoala imi trebuie! Imi trebuie niste idei foarte hazlii! Un nume scurt dar hazliu! popiki :*

| Dina_6676 explică:

Pina pe 24-25! ca pe 26 e deja konkursul sad