| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am o problema, nu pot râde. Când cineva spune o gluma toată lumea râde iar eu nu. Când cineva face ceva,, amuzant,, toată lumea râde eu nu.

5 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Asa ești tu mai sobru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea să fii paralizat la gură. Poți zâmbi măcar? Dar totuși...o vizită la doctorul tău de familie nu strică.

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Umorul diferă de la persoană la persoană. E posibil ca încă să nu fi văzut/auzit ceva care să îți stârnească râsul. La un moment dat, o să simți nevoia să râzi sau să zâmbești, căci, până la urmă, e un lucru uman, iar noi suntem oameni.
Îți urez numai bine!

| Bluestar15 a răspuns:

Ce anume te face sa nu poti rade? Nu gasesti lucrurile ca fiind amuzante? Treci printr-o perioada mai grea? A fost mereu asa sau lucrurile s-au schimbat de la o vreme?