| AndreiGeorgescu a întrebat:

Am o problema, si anume :sunt gras.(am 14 ani,, 167 cm si 70kg)
Dar nu am fost mereu asa.Pana anul trecut eram slab, aveam 162cm si 52kg.
Cum as putea sa slabesc?

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez, cartofi sau cereale.

| Draghi a răspuns:

Este usor sa slabesti, depinde de tine acum daca vrei sa slabesti si in masa musculara si in grasime ca sa slabesti mai repede, recomand sa nu mananci nimic prajit, fara fast-food fara dulciuri/suc sa eviti chestiile fainoase si daca poti si carnea, sa mananci de 3 ori pe zi dar sa mananci o cantitate mai redusa de mancare si sa nu mananci dupa ora 6, daca poti face asta in o luna o sa slabesti destul de mult ps: daca stagnezi, recomand ca din 3 portii sa scazi la doua pana nu mai stagnezi, oricum o sa faci asta doar pentru perioada de timp cat vrei sa slabesti, multa bafta cu slabitul happy