| Dianapursisimplu a întrebat:

Salut.Am o problema. Sunt o fata baietoasa.Am parul scurt si faptul care ma enerveaza este ca mai am si ochelari.Eu joc si fotbal cu baietii, nu stiu de ce dar imi place foarte mult sa joc fotbal. Unii baieti le spun fetelor ca nu ma plac pentru ca joc fotbal( dar nu cred ca asta este singurul motiv ) Îmi place de un baiat,dar cred ca el nu ma place din cazurile enumerate mai sus. Ma înteleg foarte bine cu toti baietii din clasa si chiar unele fete sunt invidioase pe mine pentru ca stau asa de mult cu ei si ma baga atat de mult in seama. De obicei ma îmbrac in haine colorate si de fete, dar cate odata mai port si culori închise.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca baiatu' ala te place te place asa cum esti chit ca esti baietoasa si in plus ce are daca joci fotbal? Si fac pariu ca sunt invidioase fetele pe tine ca nu pot fi si ele ca tine si sunt ignorate fata de tine

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exista chiar si in fotbalul mare persoane care au ochelari si joaca foarte bine.

Răspuns utilizator avertizat
| AnarchyUK a răspuns:

Băiatul acela dacă te place, te va place pentru ceea ce ești. Dacă sentimentele nu sunt reciproce, nu înseamnă că este greșit ceva cu tine, chiar deloc. Să nu crezi asta. Pur și simplu poate avea alte gusturi. Există mulți băieți care te-ar aprecia, și ai toată viața înainte!