| zuzulik_1907 a întrebat:

Am piciorul in ghipssad vreau sa ma ajutati! spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa nu ma plictisesc acasa. Va rogbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| anutsaa a răspuns:

Citeşte o carte, uită-te la un film, cheamă un prieten/o prietenă pe la tine, joacă-te pe playstation, joacă diferite jocuri cu prietena ta, ca de exemplu monopoly, nu te supăra frate, cărţi etc.
sper că te-am ajutat. fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste in biblie cartea eclesiastul, proverbele lui solomon, iov si in urma cantarea cantarilor

| saralovejustinbiber4ever a răspuns:

Citesti carti te uiti la filme cheama o pretena. fa-ti un jurnal ...simpluuutonguetongue Pa