| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am pus cam 10 kg pe mine si asvrea sa slabesc daca aveti o dieta pentru mine spuneti-mi-a!

Răspuns Câştigător
| ciausiszabellaa a răspuns:

Incearca sa mananci regulat, nu neaparat sa nu mananci! Fixeaza-ti o ora la care sa mananci, bineinteles o ora pentru dejun, una pentru pranz si una pentru cina...si sa respecti acele orewinking! Nu manca dupa ora 21 si sa nu sari peste micul dejunbig grin Incearca sa mananci in fiecare zi altceva...cu dulciurile las-o mai moale si bea multe lichidebig grin Sper ca te-am ajutat!big grin

1 răspuns:
| papausa3312 a răspuns:

Si eu sunt putin supraponderala si am inceput o dieta care mai simpa nu se poate, nu mai manca paine, nimic prajit in ulei si multe leguma fierte! crede-ma nu-ti trebuie cine stie ce diate cu grefruit sau cu nu mai stiu eu ce fructe exotice sau ceva durerog sau complicat.o si daca vrei sa functioneze si mai repede si sa te mentii si in foarma, fa un mic efort si incearca macar 15 minute seara sau macar 10 min sa faci sport, cum ar fi: sa alregi pe loc sau sa faci cate 12 genoflexiuni, dar daca o sa faci genoflecsiunile nu faci 10-15 min pe zi, doar 12 pe zi( a nu fara dulciuri)