| rosepassion a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare...

am un prieten de un an si 3 luni si nu stiu ce as putea sa-i cumpar de ziua lui ca lun aceasta este ziua lui si am nevoie de un sfat.

ce cadou credeti ca pot sa-i iau? apropo face 20 de ani, va spun varsta ca sa stiti cam ce s-ar potrivi

plz help me!

p. s. nu prea mai am idei pentru ca aproape in fiecare luna ii luam ceva pe post de cadou

Răspuns Câştigător
| Elle2117 a răspuns:

Poti sa faci un album, in care sa pui poze numai cu voi 2. un cadou de nepretuit.si nu conteaza ce cadou ii iei.important este ca il dai/faci din inima

6 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Un parfum care sti ca ii place, un tricou, un joc pe care stii ca si-l doreste, o poza cu voi doi frumos inramata, o perna cu poza voastra, 2 bilete pentru un weekend in 2 la mare, un curs de parasutism, o cina romantica.:*...

| aquila_4553 a răspuns:

O poza cu voi 2? un tricou mai comic. printat la un specialist cu un mesaj de la tine. nu stiu.

| perla a răspuns:

Un ceas tuch-tach ca sa nu intarzie la intalnire!

| LoLo_9163 a răspuns:

Bani laughing, ok stai sa ma gandesc...pai iai un portofel sau ceva personalizat cu el, cum ar fi o jacheta sau ia doua bilete la un concert.Mult noroc :*!

| obarbiebruneta a răspuns:

O jacheta personalizata cu numele lui sau ceva de genu, un spray si o bratara cu zodia lui, poti sa faci un video in care sa fie poze cu voi care sa aiba unele mesaje si poti sa pui si o melodie si sa il bagi pe cd ca sa va uitati impreuna, nu stiu...thinking