| IngaPîrău a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, in ce categorie as putea sa gasesc despre,, dezvoltarea personala,,?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu gasesti... Eu as zice la categoria Stiinta/Filozofie dar nici acolo nu prea gasesti nu stiu ce. De ce nu scrii in bara de cautare dezvoltare personala si o sa vezi multe intrebari si raspunsuri legate despre acest subiect! big grin Oricum mai multe gasesti pe google scriind pe romana si engleza. happy

| IngaPîrău explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult