| schajuman1344 a întrebat:

Am si eu o mare problema. Am un profesor foarte rau de matematica, care pune note foarte mici, de la care nu intelegi deloc lectia si care e intotdeauna intors pe dos. Cea mai mare medie e 9. Cu mine si cu colegul meu de banca are ceva-suntem aproape corigenti. Noi stam in prima banca si suntem cuminti la ora lui, plus ca invatam. Acum eu sunt in clasa a IX-a, si simt ca nu voi mai putea sta asa cu media si cu grija inca 3 ani. Mentionez ca la gimnaziu am fost la numeroase concursuri si am avut media 9 si 10 la matematica. Acum ma gandesc la schimbarea clasei sau a profilului, dar exista niste profesori pretiosi pentru mine si am niste colegi super de treaba. Mentionez ca sunt la mate-info info intensiv, Botosani. Va rog sa cititi intrebarea aceasta chiar daca e lunga. Ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma! Funda+VOT+orice vreti doar sa ma ajutati. Ms.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Ai putea vorbii cu cineva despre asta, cu diriginta/dirigintele sau chiar părinţii tăi. Lasă-i pe părinţii tăi să vorbească cu profesorul sau cu dirigintele.

| schajuman1344 explică (pentru 愛日本):

Si daca fac mai rau? E foarte nebun, iti zic... straight face

| 愛日本 a răspuns (pentru schajuman1344):

Păi nu ştiu, mută-te în altă parte, trebuie să faci ceva, ore suplimentare...

| schajuman1344 explică (pentru 愛日本):

Ms foarte mult de raspuns, m-a ajutat! happy