| claudiu85 a întrebat:

Am si eu o problema m-am epilat in zona pubiana cu masina de tuns si mi-am piscat din greseala putin pielea care acopera testiculul si a curs putin sange si acum sa inrosit ca sa fac?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu mașina de tuns? O cremă nu puteai folosi, era greu?
Tamponează cu Betadină sau tinctură de propolis.
Pa, pa.

| OanaG a răspuns:

Frate, da parul care il ai in zona pubiana ...il ai ca in caplaughing Mareee?

Cu bic-ul maa...cum sa te faci cu masina de tuns straight face

Abh
| Abh a răspuns:

Dezinfecteaza cu alcool sanitar daca nu ai altceva, se va vindeca de la sine. Data viitoare, foloseste alta metoda de epilare.

| lolwut a răspuns:

U n'ai ce face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu masina de tuns frate n-am mai auzit ceva mai prostesc rolling on the floor rolling on the floor

| claudiu85 explică:

Multumesc de ajutor