| Dezaxat a întrebat:

Am si eu o problema mai ciudata la calculator. La 10-15 min dupa ce intru intr-un joc, se inchide monitorul. Pot rezolva problema doar dand restart calculatorului, in rest nimic. Daca-l las asa vreo 2-3 minute, se blocheaza si sonorul, implicit tot calculatorul si isi da restart singur. Aveti cumva vreo idee cum pot rezolva?
P. S.: Windows de operare 7 [sp1].

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GaN a răspuns:

Pai de idiot ce esti... fmm

| silviussj5 a răspuns:

Nu e jocul compatibil intr-un fel, nu stiu, conteaza si ce joc si ce calculator, dar cum ai w7 nu mai trebui detaliile, asa mi se intampla cu windows x64, am bagat x32 si gata, fara probleme