| Dezaxat a întrebat:

Am si eu o problema mai ciudata la calculator. La 10-15 min dupa ce intru intr-un joc, se inchide monitorul. Pot rezolva problema doar dand restart calculatorului, in rest nimic. Daca-l las asa vreo 2-3 minute, se blocheaza si sonorul, implicit tot calculatorul si isi da restart singur. Aveti cumva vreo idee cum pot rezolva?
P. S.: Windows de operare 7 [sp1].

4 răspunsuri:
| silviussj5 a răspuns:

Nu e jocul compatibil intr-un fel, nu stiu, conteaza si ce joc si ce calculator, dar cum ai w7 nu mai trebui detaliile, asa mi se intampla cu windows x64, am bagat x32 si gata, fara probleme

Răspuns utilizator avertizat
| GaN a răspuns:

Pai de idiot ce esti... fmm