| mikilooooooooo a întrebat:

Salut, am si eu o problema. vreau sa-mi schimb URL-ul (username) facebook, sper ca se poate, cum? ( scuzati categoria) dau funda.

2 răspunsuri:
| mikilooooooooo explică:

Problema este ca am deja username, si nu-mi da vreo modalitate de'al schimba.

| PinkLips847 a răspuns:

Pai in dreapta sus, langa Home, ai o sageata. Dai clik pe ea si alegi Account Settings. Acolo iti apare Name, Username si mai multe. Daca doresti sa schimbi username dai clik in dreapta lui pe edit si scrii cel ce il doresti.
Bafta kiss