| ale2005 a întrebat:

Sper sa fie mai mult de 10 rasp

Am si eu o problema :-D Nu ma mai lasa sa imi schimb numele pe facebook...imi zice ca mi-am epuizat nr maxim de schimbari.Se poate rezolva? ajutati-ma... dau funda! (scuzati categoria )

2 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Se poate, nu incerca sa schimbi tot numele din partea de sus sub nume+pronume schimbi pe rand pronume sub el nume/clic modifica nume.

Dar oricum... Facebook nu e HI5. Nu stiu de ce nu înțelegi asta. Nu e un site de care să va bateți joc cu stări și fițe și schimbări de nume infinite. Ai un număr de dăți în care-l poți schimba și gata...

Baftawinking

| Noir a răspuns:

Iti poti schimba numele doar de 3 ori. dacă le-ai epuizat nu mai ai ce face.