| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat cu media 8.70 anul scolar. Vreau sa stiu preventiv bursa de studiu imi cere venitul net pe ultimele 3 luni si am o dilema:trebuie pe lunile (iulie,august,septembrie) sau (iunie,iulie, august) tin sa precizez ca am parintii despartiti si tatal meu trimite pensia alimentara pe 28-29 in fiecare luna..Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ultimele 3 luni sunt iunie, iulie si august, avand in vedere ca scoala incepe in 11 septembrie.

| Marius_Marius_1997_5sah a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sper sa fie asa cum spui tu multumesc frumos, multa sanatate!

1 răspuns: