| SeBy_9318 a întrebat:

Salut am un anti-virus care se numeste Avira si un protector nu stiu nici eu ce e se numeste Malwarebytes dar e o problema Avira imi scaneaza 200-250 virusi si Malwarbytes vreo 1-3 nu e bun Avira sau eu am chiar 200-250 virusi?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poate chiar ai atatia virusi! Daca scana-i de prima data cu MalwareByte ii gasea programul pe toti! Acum daca tot i-ai gasit ->>>sterge-i! Pentru o stergere radicala foloseste MalwareByte in Safe Mode. Faci dezinfectia in Safe Mode->aici virusii nu sunt sctivi.
Bafta!