| crazystorm a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy note si ma tine bateria doar 2 zile este normal? funda plzz

6 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

E normal, stai calm.

| crazystorm explică (pentru CynicalCunt):

Pai ma joc pe el mai stau si cu WiFi activ e normal

| CynicalCunt a răspuns (pentru crazystorm):

Da man. Nu e Nokia 3310 sa te tina o luna. Ai dita ecranu.

| NELLSON a răspuns:

Mda..Creca e chinezesc.Si eu aveam Iphone 4 G era chinezesc si mai mult de 3 zile nu tinea bateria si nu vb cu nimeni la tel nici nu ma jucam cu el!
e daca tu faci aceste lucruri vb ore! te joci ore pee el.Atunci :da" e normal

| CynicalCunt a răspuns (pentru NELLSON):

Nu vreau sa te jignesc, da esti un idiot. Cine penisu meu ti-a luat tie iphone 4 in conditia asta in care te aflii?

| Catalin_Androne_1986 a răspuns:

laughing faci caterica? e smartphone omule! daca imi iau note si ma tine 2 zile ma imbat! bucura-te nu te mai intreba daca e normal.