| Zooom a întrebat:

Am un telefon "samsung star 5320 wifi" si nu stiu ce este acest wifi... L-am conectat, am cautat dispozitive si de fiecare data cand sunt in preajma unui telefon cu net se albastreste si apar dispozitive noi, ma conectez la ele dar tot nu pot intrea pe net...Va rog sa imi spuneti ce inseamna mai exact wifi, la ce il pot folosii si cum pot face sa il folosescthinking puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Arunca'ti la gunoi telefonu..nu'i bun de nimic laughing [Adry

| AdelleG a răspuns:

Pai cu wi'fi prinzi net big grin dar acum depinde daca ceilalti au wi'fi parolat trebuie sa le stii parola ca sa poti intra pe net big grin Deci prin concluzie furi net laughing si degeaba prinzi tu dispozitive daca sunt parolatewinking sper ca ai inteles big grin

| Zooom explică (pentru AdelleG):

Nu imi apare ca ar trebui sa scriu vreo parola thinking

| AdelleG a răspuns (pentru Zooom):

Atunci nu prinzi bine net caa e la o distanta marewinking asa am si eu pe telefon si pot intra p net doar daca nu sunt ff departe.happy