| Papovici_Alexandro_1998 a întrebat:

Am varsta de 13 ani si am penisul de 5 cm! Sunt foarte ingrijorat de marimea acestuia! Sunt gata sa implinesc varsta de 14 ani si este foarte mic! Imi este foarte frica sa nu am fimoza? Ma ajuta cineva plizzz! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca are 5 CM in stare erecta, atunci chiar e o problema, si ar trebui sa vorbesti cu parintii, si sa mergi la doctor. Daca ti-e rusine, sau altceva, lasa tot de-o parte, si fugi la doctor.