| mazarel69 a întrebat:

Salut.As avea o intrebare, pentru fete in special, imi puteti spune in cativa pasi cum pot sa cuceresc o fata?

Răspuns Câştigător
| OglindaOarba a răspuns:

Peyhappy. in primul rand trebuie sa-i vorbesti frumos:X, sa te uiti adanc in ochii ei, sa-i zambesti tot timpul si atunci ea isi va dea seama ca o placi si poate va iesi ceva:X

pup:*

3 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Da, aici o sa ai dificultati mai mari decat iti imaginezi! Ce pot sa spun? Este ca nu ai mentionat nici ce lagaturi ai cu ea, nici de cand va cunoasteti, nici nimicasadDar daca o sa raspunzi inapoi sa imi spui, ce fel de persoana e, cum se comporta, cum e ea de fel, te voi ajuta, si foarte important de cat timp o cunosti si cum se comporta cu tine in permanenta!
Astept
daca vrei ajutor!

| Just4FunHD a răspuns:

De ce special de la fete? nu te gandesti ca ai nevoie de un raspuns de la un biat cu multe succese in ceea ce priveste cuceririle?
Sa iti zic 2 moduri in care poti cuceri o fata:
1. Indiferenta. Poate zici ca sunt nebun insa multe fete iti vor raspunde ca s-au indragostit de un baiat ce nu le acorda niciodata atentia
2. Diferentierea intre tine si ceilalti. Crezi ca poti merge simplu si sa ii ceri prietenia? Te asigur ca nu. Daca o abordezi trebuie sa o faci intr-un mod mai placut si sa fii diferit in modul de abordare fata de ceilalti.
Insa pana sa ajungi la abordarea directa trebuie sa fii o personalitate alpha.
Aceasta personalitate se formeaza in urma realizarii pe toate planurile. De la emotional, spiritual, pana la fizic si sanatate.
Cauta pe net personalitaea alfa si citeste cate ceva si vei invata mai multe

| andreea_6295 a răspuns:

Pai daca si ea te place nu-i mare greutate. Incearca prin a-i cere numarul si vorbeste in fiecare zi cu ea cat mai mult. Cam atat imi vine in gand big grin.