| Plicty45 a întrebat:

Intrebare pentru fete! cum sa fac sa cuceresc un baiat?

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ii arati tzatzelelove struck

| stejara2 a răspuns:

Fii tu insati! Te poti uita la el,dar nu fii agasanta,daca cumva stii pe unde sta,cauta sa iti muti traseul pe acolo,cu timpul te va baga in seama, succes! Poate aveti un prieten(a)comuna, roaga persoana sa va faca cunostinta!

| BogdyBogdan a răspuns:

De obicei baietii alearga dupa fete...laughing

| TwilightShot a răspuns:

Paaai...asa: daca-l vezi pe undeva, nu-i prea da importanta, lasa-l pe el sa vb cu tine, fi naturala si (daca sunteti la aceeiasi scoala) nu-i da importanta
Nu o pot numii chiar cucerire, dar merge tot timpul. Asa face si sora-mea happy si toti sunt dupa ea laughing