| georgesteliade a întrebat:

Salut as dori sa ma ajutati si pe mine cu ceva daca se poate, mai mult as prefera raspunsuri din partea fetelor povestea incepe asa sunt cu o fata de mai bine de 1 an si jumatate ( in decursul acestui 1 an si jumatate ea m-a inselat cu altcineva vreo 3 saptamani iar inaintea mea a fost cu unul pe care iar l-a inselat so dupa lungi discutii mi-a promis ca nu va mai face asa ceva acum am parola ei de la mess de la fb tot si am decis s-o iert pentru ca tin la ea numai zic cate cadouri si etc luasem pentru ea nu ca sa o cumpar ci pentru ca tineam la ea doar atat si ea a ales sa ma insele WTF? daca ma comport urat iar nu e bine) dar noi insa nu am ajuns la relatia sexuala nici in decursul acelui timp nici acum cauza nu o stiu de ce, tind sa mentionez ca nu doresc doar sa i-o pun o si iubesc dar mi se pare ceva normal sa se intample asa ceva intr-o relatie parerea mea, ideea este ca nu vrea s-o faca spune ca nu o face din teama parintilor sau ca o face cand se marita dar mi-e greu sa cred ( vrea doar sa ne excitam amandoi da doar atat nmc mai mult nu sa si faca lucrul acela ) de aceea nu o inteleg deloc am incercat sa vb si cu ea dar vorbim putin si dupa schimba subiectu sau spune hai sa vb despre altceva te rog cand i-am spus daca doreste sa o facem nu a spus si ea ca o fata normala "o facem atunci cand sunt pregatita" mintea si zc ca cica da da da lasa ca vdm tot eu fiind ala care sa-i spuna cum ar fi normal sa procedeze... dupa ce am aflat ca ma inselase mai sunt momente cand ne certam si ii spun ca ma despart si uneori incepe sa planga si ca nu poate accepta ca noi sa numai fim imp da nustu daca e teatru sau chiar e adevarat asa ca fetelor ajutati-ma sa inteleg si eu cum ganditi sau sa ma sfatuiti MAI ARE ROST SA MAI STAU CU EA IMPREUNA SAU NU E BINE CE FAC? mersi frumos.pup:*:*

1 răspuns:
| raluftw a răspuns:

Pai.tu ar trebui sa te gandesti da a mai vrei/mai are rost sa fii cu ea...adica tu fii sigur ca mai are rostt sa-i acorzi intruna sanse, ea este sigura ca tu tot timpul o sa te intorci la ea, chiar daca tipul cu care te insala este cu ea sau o respinge; si la faza cu sexul. poate chiar nu e pregatita:?