| Aezakmi a întrebat:

Salut,as dori sa plec si eu in Anglia(UK) ca si au-pair cei care au fost sau macar au auzit stiu despre ce vorbesc,sau despre ce este vorba,am inceput sa caut locuri pe diferite siteuri dar pana acum fara succes si m-am gandit sa scriu si aici deci cei care au fost ca au-pair in anglia,sau locuiesc in anglia si ma pot ajuta cu ponturi,cu siteuri cu orice m-ar ajuta foare mult,apreciez efortul,tot respectul meu.numai bine!

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca tu vrei sa lucrezi in Anglia, mergi la o agentie de recrutat pentru locuri de munca in Anglia.