| ღÐeeaĠoneČrazyღ a întrebat:

Salut, as dori si eu va rog niste statusuri pentru fostul meu iubit, pe care acum il urasc...multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Special_girl a răspuns:

Nu te SuPaRA baiatu meu nu-i nimic de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ care se ***…M’ai lasat p mine pentru ea. N’am sa te iert in viata mea.winking

Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu care u inima mi-ai frant, acum stiu ca-n serile senine, uneori sh ingerii mai plangsadsadsad

Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost!laughing
Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce love struck"

Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti? Cum pOti sa ceri daca u nu iubesti
M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

Mai e putin, mai e un pic. Pana la maRele nimic. Mai e o cliPa sau un ceaS. Din tot ce-a foSt si-a mai ramas
Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari happy
» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… happy•?-+ •»

\ » •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!happy•»

» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»
Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :

Nu uita ca tu ai ales` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daca faci asta nu o sa ma mai veziwinking««
?»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fost cel care ne-a indepartat. oh go on«?

? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea, te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?
Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut…. si daca nu a fost asa. a fost pentru.ca n’am vrut!

Stiu ca sunt diferita in felul meu, si ca uni nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.
Complimentele tale nu ma ridica! criticile nu ma coboara! sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu! nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot! sunt ceea ce sunt! iar daca nu`ti convine nu ma plang

""uiTa`te atent … nu InSiSteNt …priveste dAr nu aTinge …tE pot respinge! viseaza …doreste! Dar In REalitAte Nu Ma Poti AtIngE!"".""

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori, dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…smugsmug

uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, si dk totusi gusti, sa nu inghiti; x

6 răspunsuri:
| Maia a răspuns:

Am trecut demult pentru trecut, acum imi traiesc prezentul.

Ai avut tot, acum ai pierdut tot.

Asteptarile tale n-au fost pe placul tau nu-ti imagina ca asteptarile mele au fost pe placul meu.

Iubirea mea s-a metamorfozat in ura din cauza ta.

Lucrurile frumoase se pierd, aievea.

Lacrimile ce-mi curg pe obraz sunt de fericire ca cineva mi-a spus sa inchei tot.

Ps: Acestea mi-au venit acum in minte, nu sunt de pe nici un site, o data ce am citit "intrebarea" pusa de tine. Oricum depinde de situatia dintre voi thinking

| kiss1 a răspuns:

Buna, draga.
Mă tot gandesc la anii în care am fost prieteni. şi mă intreb ce dracu' a fost în capul meu?

De câte ori trebuie să trag apa, ca să dispari?

Prietenii tăi vroiau să facă ceva special de ziua ta. aşa că ne-am gândit să te trimitem la culcare.

Cine are un creier mic, o gură mare şi o parere de care nu ţine cont nimeni? TU!

Te rătăceşti mereu în gânduri. e un teritoriu necunoscut pentru tine.

Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase. Evident l-am trimis la un numar gresit. Ne pare foarte rau pentru deranj.
Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei.

Daca ne-am afla pe un vapor si el s-ar scufunda si daca-r fi doar o singura vesta de salvare. mi-ar fi asa dor de tine

Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da-te naibii la o parte din fata mea!

Studiile expertzilor au dovedit ca un handicapat citeste in acest moment un sms.

Ma uit la Luna luna e superba! Ma uit la tine si.si.mai bine ma uit din nou la Luna!

15. Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!
Cam atit, bafta multa. love struck

| Rihanna a răspuns:

Uite ce`ai pierdut…pe zi ce trece, tot mai bine imi merge

Ea se duce spre un nou inceput. Iar el se duce la fund

cat vrei tu sa pari de gigollo. cand ii vezi ochisorii aia iti piere chefu` de a face misto

Si crezi ca nu mai stii cum ma cheama? Si crezi ca nu mai stii cine sunt? Si crezi prost fraiere ca tot viata ta sunt!

si o cauti in toate femeile pe care cateodata le intalnesti si o vrei in toate femeile pe care cateodata le doresti si o vezi in toate femeile pe care ai impresia ca le iubesti...

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei. El are de pierdut, tu esti OK

Totul s-a terminat! Asta e soarta! De fapt mã bucur cã e gata! Tu în stânga. eu în dreapta!

Mai stii? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand

| ღÐeeaĠoneČrazyღ explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca ma faci` gelOasa? :O Nu fraiere` oh go on Oricum te doare inima, Cant te uiti la pozZa mea! Ramai cu nasoala ta, ca sunteti PRAF si TU si EA`!

| Looky a răspuns:

Ce zici de http://ymstatus.com/Negativiste-Injuraturi.php
E prea mult? :))