| Razvy197 a întrebat:

Salut happy As vrea sa devin cantaret si pe deasupra si dansator in acelasi timp. La ce profil trebuie sa dau?

1 răspuns:
| Yarinn a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi la liceul de arta din orasul tau, insa stiind ca de obicei aceste licee sunt ca o gluma, adica nu se invata mai nimic, mai bine nu. Poti alege orice profil la care crezi ca ti-ar placea si te-ai descurca, iar in paralel sa iei si ore de canto si de dans. O sa-ti fie cam greu, insa asa e cel mai bine. Chiar daca vrei sa fii cantaret si dansator si nu o sa iti dea nimeni de rezolvat ecuatii in viitor, eu cred ca trebuie sa ai si ceva in capwinking