| BYGGeo a întrebat:

As vrea sa fac un album foto pentru o prietena. Ea urmeaza sa faca 18 as vrea sa ii fac un cadou care sa o atinga la suflet. Langa fiecare poza sa scriu ceva care sa o sensibilizeze. Cine ma poate ajuta cu niste asemenea strofe / zicatori / simple propoziti? Dau funda si daca vrei va ajut la niste proecte scolare.

2 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Scrie mai bine tu ceva din suflet.

| PORC3 a răspuns:

Frate laughing degeaba vrei sa o atinga la suflet daca nu le scrii tu. trebuie sa vina de la tine. ca daca sunt aceleasi chestii de pe net. nu ai facut nimic presupun ca la 18 anii s-a uitat si ea putin pe net si cred ca stie toate porcariile de genu.