| DanoiuMatei a întrebat:

Salut, as vrea sa imi achizitonez si eu un briceag deoarece primesc amenintari pe un server de discord si ma simt in pericol, cum as putea sa il cumpar fara sa ma prinda parintii?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Din ce cauză ești amenințat?

| Dismally a răspuns:

Este cea mai proasta idee asta. Daca il tii in buzunar nu te ajuta cu nimic iar daca il scoti risti sa ajungi la puscarie...

| CIaudiu a răspuns:

Da-ne link de la server sa ii rezolvam pe baieti din doua vorbe fara sa mai fi tu nevoit sa iti cumperi arme albe.

| Psihiatrie a răspuns:

Arata-le cutitele din casa

| R8uuuu a răspuns:

Baga serverul aici si rezolv eu