| Maryo1o1 a întrebat:

As vrea sa imi ziceti cateva filme cu asteroizi ce se prabusesc pe pamant si provoaca dezastre gen 2012. Nu imi dati raspunsuri cu indepence day sau the day after tomorow ca nu imi plac, prefer filmele apocaliptice cu asteroizi care se prabusesc pe pamant sau cu o familie sau un grup de prieteni care vor sa supraviatuiasca apocalipsei. Funda pentru filmele cele mai frunoase, nu pentru cele mai multe. Ps: din filmele enumerate de voi, ce imi recomandati sau ce film din cele precizate v-a placut cel mai mult.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Armageddon, Impact,

| Maryo1o1 explică (pentru Azµre):

Dar asteroizi intra in contact cu pamantul in filmele astea?

| Azµre a răspuns (pentru Maryo1o1):

Da! În ambele happy