| DeadManSoryn a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cum as putea creste mai repede la 4story si sa fac bani mai repede ceva legal sau un hack daca e posibil.Multumesc anticipat funda!

4 răspunsuri:
| DeadManSoryn explică:

Salut inca odata, ce 4story va intrebati 4story.ro astept raspunsuri. Funda!

| Dizzyz a răspuns:

Nu te m-ai obosi cu intrebari despre 4story, ca nimeni nu m-ai joaca, doar putini.Eu inca joc si am pus multe intrebari legate de acest joc dar nu-mi raspunde nimeni.Toti sunt pe metin2 acum!
In legatura cu intrebarea, nu stiu

| DxMan a răspuns:

Du-te in invitatie batalia a doua si itemele care iti pica vindele la npc...asa faci vreo 1 gold in 30 min

| DeadManSoryn explică (pentru DxMan):

Si cum ma duc in invitatia asta am luat foaia aia, am cumparato, si acum? Daca imi zici iti dau funda!