| RandyOrton113 a întrebat:

Salut
As vrea sa stiu daca fac sport(fugit) in fiecare zi pot sa ma inalt? sau ce sport trebuie sa practic?
Am 16ani si am 1, 65m, si as vrea sa cresc macar pana la 1, 75,,,1,80.
E bun sportul pe care il practic?

Răspuns Câştigător
| AktivShack a răspuns:

Salut.Daca vrei sa te inalti, baschetul, handbalul si innotul ar ajuta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si geneticul conteaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratele meu la 16 ani era tot cam asa ca tine la inaltime si a facut inot si acum la 22 de ani are 1.85

| motan444 a răspuns:

Baschet,handbal, inot

| andreeadadea a răspuns:

Eu am practicat baschetul, si a functionat aveam 1, 47 si acum am 1, 58. E chiar distractiv, ai o echipa, ai o valoare laughing!