| raulrobi123 a întrebat:

Salut.
As vrea sa stiu un mod rapid sa fac patratele pe abdomen. Daca se poate chiar si intr-o luna. Nu vreau raspunsuri ca si : "Mananca cuburi de gheata" sau "Desenazatile" sau "Ia steroizi"

1 răspuns:
| indragostituspun a răspuns:

Depinde si cati ani ai cand esti mai mic patratele se lucra(formeaza) cel mai usor dar sunt foarte greu de intretinut eu nu sunt forte mare ca si putere dar dintre toate clase de de varsta mea nu esti nici unu care sa ma puna la scnadere sau sa aiba abdomenul meu eu fac 3 seri incep cu 40 de abdomene in viteza apoi numar relaxanduma pana la 15 apoi fac 20 in viteza maxima apoi nr pana la 5 si fac 10 in viteaza maxima si in 2 luni o sa ai un adomen:X doar de trei luni fac abdomene si flotari dar a iesit bine si pana la anul pe vremea asta o sa pot sa-i pun la scander pe cei mai mari ca mine cu un an si asa bafta eu asa am facut acum daca crezi ca poti da nu le intrerupe bafta si sami spui dupa 2 luni 1 luna ce tea iesit bafta ascultama ca nu ai nimic de pierdut