| Dumitrualejandro1 a întrebat:

Salut, as vrea și eu sa știu părerea voastră, sunt la un liceu cu program sportiv și ma gândeam sa ma transfer la un liceu civil deoarece, aici stau la cămin și am 15 ani și nu se prea face carte și ma gândeam ca dacă nu ajung ce îmi doresc nu o sa iau nici bacul ce o sa ma fac.
Deci voi ce ați alege?

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă simți ca nu prea ai ce invata aici, muta-te. După când vine clasa a douăsprezecea, e păcat sa regreți fix atunci ca nu te-ai transferat.

| DariusBarius a răspuns:

E 300 ruble lps ai gije