| FanAnime a întrebat:

As vrea si eu niste anime Action/Romance gen SAO, Accel world, Zero no Tsukiana.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum fac eu sa descoper anime noi si interesante, la categoriile dorite.
1)Intra pe http://www.animereader.net
2) Undeva sus va aparea un buton pe acre scrie "Advanced Search"- da click
3) Acolo iti va arata mai multe categorii pe care le vei alege (iti va aparea un "vifat" daca vrei categoria anumita si un "x" daca nu o vrei). Apoi mai jos iti va parea sa alegi dintre manga si manhwa iar tu ve ialege manga. Celelalte alegeri sunt dupa plac (in continuare sau terminata- similare, populare, etc)
Sper ca te-am ajutat.