| razvanelul882 a întrebat:

Salut as vrea si eu niste idei pentru idul meu cum ar fi theBLackangel sau ceva de genu fara numele meu dar sa fie foarte smecher...PS.sa fie cel putin 10 idei.

2 răspunsuri:
| Mario4658 a răspuns:

Frate,suntem intr-o lume noua si civilizata as zice,asa ca intr-o lume reala,de ce nu ti-ai pune un nume real? Pune-ti frate numele tau la id,ca mai tarziu cand vei creste te vei intreba ce a fost in capul tau cand l-ai facut. Tinerii cred ca e tare daca ai "dulcica","bossul","blackangel",dar e doar o prostie, de-asta generatiile noi sunt din ce in ce mai tampite, ca o concluzie:Fa-ti un id cu numele tau real, esti un om normal, nu un inger intunecat. Dumnezeule!

| ducules123 a răspuns:

Pai... GhostAngel, ShadownAngel...