| victor96 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu care e orarul la o clasa de filologie bilingv-engleza?

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Acolo sunt eu.happy
Păi faci pe săptămână câte 4 ore de engleză și română, 2 de franceză, fizică, logică, istorie și geografie...și câte o oră de mate, chimie, muzică, desen etc. Materiile realiste le faci în primii 2 ani de liceu câte o oră, apoi nu mai faci deloc. Și celelalte, cum e engleza, româna ai și mai multe ore, de exemplu la engleză vei avea 6 ore, iar la franceză 4. Baftă.

Răspuns utilizator avertizat