| Preda_Eduard_1973 a întrebat:

aseara am avut un cosmar foarte ciudat. sper sa cititi tot... Deci eram la scoala si nu imi amintesc cum a aparut un rechin prin subsol si acesta se plimba prin tevi urca la etaje prin parchet prin tavane simplu prin tevi cu apa(nu va ganditi ca este amuzant)si mereu iesea gen Surprise madafaka si te manca... eu mereu scapam si mai erau o fata si un baiat (prieteni deai mei cred...) pe care nu ii cunosc dar tineam la ei,la final rechinu se transformase in om(eu mergeam la ore si in vazusem in clasa) apoi intrase intr.o teava sparta din perete si se transformase din nou in rechin, atunci telefonul meu avea un fel de GPS si il puteam vedea unde este printre tevi... la final m.am trezit... Va rog nu radeti chiar am visat... Cel mai ciudat este ca m.am trezit viu din vis... Deobicei in cosmare ma trezesc atunci cand "mor" ma rog... Sper sa fi inteles... acum am probleme imi este frica sa ma mai plimb prin casa sau sa mai merg la baie din cauza visului... Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi...astept sfaturi pentru froca cu mersu la baie sau prin casa.

Răspuns Câştigător
| mutascu a răspuns:

Rechinul din visele tale poate indica anumite sentimente de inversunare si furie... Poate ca parcurgi o perioada emotionala dificila.

Atentie! in unele vise rechinii pot semnifica si personane lacome...

Vezi mai multe aici http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Rechin

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mi se intampla si mie de multe ori sa am un vis foarte creepy, care sa nu fie atat de infiorator cand e povestit dar in mintea mea sa fie foarte oribil, incat atunci cand ma trezesc nu am curajul sa ma misc.
Timpul o va rezolva, gandeste-te ca e doar un vis si bucurat-te laughing Eu de obicei cand ma trezesc dintr-un cosmar ma bucur ca nu a fost adevarat.

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu iti face probleme. Infrunta-ti temerile, du-te la baie si ai sa vezi va nu e niciun rechin. Oricum inaintea ta o sa se duca probabil si parintii tai si o sa iasa vii de acolo. Succes!