| MadNNNeS a întrebat:

Salut, ati auzit ceva de calugarii care fura copii laughing pentru organe?

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am auzit de ceva vremelaughing...au fost si la colega mea in bloc si aia a sunat la politie si aia au fugit...cik era o salvare alba tip vechi cu nr straine era un calugar si un doctortongue sunt prin cateva cartiere din timisoara eu asa stiuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... e vorba de niste mafioti costumati care rapesc copiii, le iau organele si le vand in SUA pentru multi bani.Au fost rapiti multi copii pana acum ( mai ales din mures).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sda am auzitdar asa ceva nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yooooooooooooooooooooooooooooooooooooo hai sa ne cacam in drumrolling on the floor)))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit...in tm sau gasit 4 cadavre si in orasele de pe langa sau furat copii...acum nu stiu cat e de reala faza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la noi in lugoj, s-a auzit un zvon ca niste calugari si un doctor a omorat un om, i-a luat organele, si la aruncat apoi la groapa de gunoi. Acum se aude ca ei ubla ziua cat si noaptea sa rapeasca si alte persoane, cica ei merg mai mult prin centru si pe Fagetului(strada).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat acum au mers din timisoara in arad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa, si e adv.Acum 1-2 saptamani s-a auzit si pe la noi aceste zvonuri.Ieri au rapit o fata dintr-un satuc de langa mine, si au incercat sa fure alti 3 copii din satul meu.Nu mi-a venit sa cred, dar chiar e adevarata faza.Se spune ca umbla imbracati in calugari si au o duba neagra.Sincer, imi e putin teama mai ales ca s-a dovedit ca au disparut copii pe care eu ii cun. din vedere.Sunt SoCaTa :O
Chiar asa a ajuns Romania? Uratt x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit de calugari care fura copii pentru organe, si umbla cu o duba neagra cu geamurile fumurii.Pana acum am vazut 10 calugari la mine in oras.Aici la mine in victoria erau 20 de calugari. Dar politia i-a prins e toti.

| Bubu1DuLce a răspuns:

Am auzit.si pe la mine s-a furat si in maLL si in parcurii peste tot.straight face.si nu zic sa va panichiezstraight face.mie imi e frica sa mai ies si din casa.straight face.

| VariantaShatena a răspuns:

Da am auzit... mie o vreme mi`o fost frica da nah...ma fura
asta e...laughing

| alina72 a răspuns:

DA! Am auzit chiar ieri. Umbla prin niste cartiere din Sibiu.Si iau organele pentru bani. Le vand in spitale unde e nevoie de ele

| naomi_6229 a răspuns:

Da ma, sunt pe la noi in oras in lugoj au transat un om si l-au aruncat in groapa de gunoi si altul in tomberon unde au lasat si siringile cu care l-au ipuns ce groaznic nu-i drept pentru acei oameni sa se faca dreptate dar am mai auzit ca ei merg si prin satele din judetul timis cu o duba neagra sunt doi calubari si un doctor chirurg bine dar sunt deghizati in asa ceva dar doctorul e real, ce spaima pe noi.happy